Jakie są dzisiaj najmodniejsze bajki dla dzieci?

Tak naprawdę aż trudno zliczyć pojawiające się w zastraszającym tempie kolejne kinowe hity, oczywiście szeroko reklamowe, na które zawsze koniecznie chcą iść nasze dzieci. Rodzice zwykle w tej kwestii mają niewielki wybór. Jeśli chcemy wiedzieć, co obecnie jest na topie, nie trzeba nawet bardzo się starać, ponieważ wystarczy wejść do jakiegokolwiek sklepu z rzeczami dla dzieci. Tam zawsze najlepiej można zobaczyć, co obecnie obowiązuje w dziecięcym świecie bajek.

Wielokrotnie nagradzana pozycja

Wśród najlepszych bajek ostatnich czasów, które nie schodzą od dłuższego czasu z tapety, jest Frozen, bajka uwielbiana nie tylko przez dzieciaki, ale również przez dorosłych za fabułę, kreację oraz znakomitą oprawę muzyczną. W sklepach dalszym ciągu można znaleźć naprawdę mnóstwo gadżetów, m.in. koszulki, bluzy, buty, ale również akcesoria do szkoły, jak plecaki czy zeszyty.

Wraca niepokonane autko

W niedługim czasie możemy spodziewać się powrotu sportowych samochodów w kolejnej części bajki Auta. W przypadku tej bajki w sklepach można było znaleźć nawet łóżka w kształcie wyścigówek, imitujące postaci bohaterów.

Kolejna zapowiedź

W kinach oraz w Internecie pojawiła się jakiś czas temu zapowiedź kolejnej części Minionków. Tutaj nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać do pójścia na tę bajkę. Z całą pewnością w produkcji znajdują się już tysiące maskotek – minionków oraz plakatów, ubrań i innych gadżetów.

2 komentarze to “Jakie są dzisiaj najmodniejsze bajki dla dzieci?”

  1. Adam pisze:

    Minionki sam lubię.

  2. Monika pisze:

    Moje dziecko przepada za Frozen, przez to ja też już znam tę bajkę na pamięć.