Jakie bajkowe gadżety można znaleźć dzisiaj w sklepach?

Nie od dzisiaj wiadomo, że na naszych pociechach firmy zbijają majątek, szczególnie ci, którzy produkują gadżety związane z popularnymi i będącymi akurat na topie produkcjami kinowymi. Bajkowe postaci z takich animacji są dosłownie wszędzie, trudno więc uchronić przed ich wpływem nasze dziecko. Można jednak wybierać gadżety dla dziecka rozsądnie, wybierając niekoniecznie te z nich, które do niczego nam ani dziecku się nie przydadzą.

Ubrania na co dzień

Wśród mam zdecydowanie największą popularnością cieszą się bluzki oraz koszulki, a czasem nawet sukienki czy spodnie z nadrukiem z ulubionej bajki. Takie rozwiązanie, to znaczy na przykład ubrania Kraina Lodu są praktyczne, gdyż dzieci i tak bardzo szybko wyrastają ze swoich ubrań, tego więc nigdy im nie jest za mało. Dziecko jest szczęśliwe i dumne, że może swoich ulubionych bohaterów zabierać ze sobą do przedszkola czy szkoły. Warto jednak inwestować w dobrej jakości produkty, wykonane z bawełny i posiadające naprawdę porządnie zrobiony nadruk.

Wyposażenie do szkoły

Równie popularne są dzisiaj wszelkiego rodzaju zeszyty, okładki na zeszyty oraz książki, piórniki, naklejki, zakładki do książek, linijki, worki na buty, a nawet długopisy czy ołówki, nie wspominając o torbach i plecakach z motywami z bajki. O tyle można i warto zainwestować w takie gadżety, że zwyczajnie się przydadzą naszemu dziecku w szkole, na szczęście również dzisiaj cenowo bardzo nie odbiegają od tych „zwykłych”.

2 komentarze to “Jakie bajkowe gadżety można znaleźć dzisiaj w sklepach?”

  1. Adam pisze:

    Moje dziecko teraz się uparło na tę bajkę.

  2. Monika pisze:

    Moja wnuczka też strasznie ją lubi, więc jej kupuję takie właśnie gadżety do szkoły.